دکتر محمود صباحی زاده سکاندار معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس شد

ادامه مطلب:  با حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان:  دکتر محمود صباحی زاده سکاندار معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان طی حکمی دکتر محمود صباحی زاده از نخبگان منطقه هشت بندی را به سمت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس منصوب کرد.

بازدید میدانی مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی شهرستان میناب از جایگاه های عرضه سوخت در هشت بندی

ادامه مطلب: در پی نارضایتی عمومی از روند ارائه نامناسب خدمات در جایگاه های عرضه سوخت هشت بندی مدیر عامل پخش فرآورده های نفتی شهرستان میناب با عزیمت به هشت بندی با همراهی دهقانی بخشدار توکهور و هشت بندی به صورت میدانی از روند ارائه خدمات به مردم توسط جایگاه داران در هشت بندی و چراغ آباد بازدید بعمل آورد.

در پی نارضایتی عمومی از روند ارائه نامناسب خدمات در جایگاه های عرضه سوخت هشت بندی مدیر عامل پخش فرآورده های نفتی شهرستان میناب با عزیمت به هشت بندی با همراهی دهقانی بخشدار توکهور و هشت بندی به صورت میدانی از روند ارائه خدمات به مردم توسط جایگاه داران در هشت بندی و چراغ آباد بازدید بعمل آورد.

تشریح دلایل کمبود آب در بخش توکهور- هشت بندی/ فرسودگی شبکهف کمبود منابع آبی و انشعابات غیر مجاز مهمترین عوامل کمبود آب شرب در هشت بندی

ادامه مطلب: تصاویر هدر رفت گسترده منابع آب شرب در روستای مجتمع امام هشت بندی هشتبندی هرمزگان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در تشریح آخرین وضعیت آبی روستاهای بخش توکهور و هشتبندی، دلایل اصلی کمبود آب در شبکه توزیع آب این روستاها را فرسودگی شبکه های توزیع ، افت سطح آب چاه ها ،توسعه روستاها و وجود انشعابات غیرمجاز بیان کرد.

حرکت تحسین برانگیز جوانان خیاط در هشت بندی برای مقابله با ویروس کرونا/ بخشش اجاره مغازه ها توسط صاحب بازارچه بزرگ رئوفی در هشت بندی

ادامه مطلب: حرکت تحسین برانگیز جوانان خیاط در هشت بندی برای مقابله با ویروس کرونا/ بخشش اجاره مغازه ها توسط صاحب بازارچه بزرگ رئوفی در هشت بندی

در پی کمبود اقلام بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا به ویژه ماسک جمعی از جوانان خیاط هشت بندی در حرکتی خیرخواهانه و تحسین برانگیز برای کمک به مردم محروم منطقه اقدام به تولید ماسک در محل کار خود و اهدا ماسک های تولید به مردم بی بضاعت برای مقابله با ویروس کرونا نموده اند.

تعطیلی گسترده واحد‌های صنفی در هشت بندی برای پیشگیری از کرونا

ادامه مطلب: تعطیلی گسترده واحد های صنعی در هشت بندی در پی شیوع کرونا

صاحبان واحد های مختلف صنفی در مناطق مختلف هشت بندی برای جلوگیری از تجمع مردم جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برای کمک به مسئولان در حرکتی خودجوش و تحسین برانگیز که در سطح استان هرمزگان بی سابقه است اقدام به تعطیلی واحد های صنفی خود کرده اند.

آئین تجلیل از برتین های کنکور سراسری هشت بندی / تصاویر

ادامه مطلب: تصاویر جشن ستارگان و تجلیل از برترین های کنکور هشتبندی با حضور مشاور سرمایه گذاری استاندار هرمزگان و عامری رئیس بنیاد ملی نخبگان استان

آئین تجلیل از برترین های کنکور سراسر هشت بندی طی مراسمی باشکوه با حضور دکتر صادقی مشاور سرمایه گذاری استاندار هرمزگان، دکتر عامری رئیس بنیاد ملی نخبگان استان برگزار شد.

جزئیات زمین لرزه ۴ ریشتری در هشت بندی / مدیریت بحران استانداری: خسارتی گزارش نشده

ادامه مطلب: زمین لرزه ۴ ریشتری هشتبندی را لرزاند

بامداد امروز زمین لرزه‌ای به بزرگای ۴ ریشتر هشت بندی را لرزاند.

راهپیمایی یوم الله 13 آبان در هشت بندی / تصاویر

ادامه مطلب: تصاویر راهپیمایی یوم الله سیزده آبان  در هشتبندی هشت بندی هرمزگان

مراسم  راهپیمایی یوم الله 13 آبان در منطقه هشت بندی همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده آحاد مردم، فرهنگیان ، مسئولان محلی و دانش آموزان توکهور و هشت بندی  باشکوه خاصی برگزار شد.

حضرت آیت الله رئوفی در دیدار با استاندار هرمزگان: بخش توکهور و هشت بندی به شهرستان اتقاء یابد/ محور حادثه خیز هشت بندی نیازمند نگاه ویژه استاندار است

ادامه مطلب: دیدار صمیمانه دکتر همتی استاندار هرمزگان با حضرت آیت الله رئوفی تصاور

حضرت آیت الله رئوفی در دیدار با استاندار هرمزگان گفت: بخش توکهور و هشت بندی به شهرستان ارتقاء یابد و تحقق این مهم نیازمند نگاه ویژ استانداری و وزارت کشور است.

دیدار مردمی صمیمانه دکتر همتی استاندار هرمزگان در هشت بندی / تصاویر

ادامه مطلب: گفتگوی صمیمانه دکتر همتی استاندار هرمزگان با مردم در سفر به هشتبندی هشت بندی هرمزگان

دکتر همتی استاندار هرمزگان در سفر به هشت بندی در دیدارهایی صمیمانه با شوراهای اسلامی و مردم به مشکلات آنها از نزدیک رسیدگی کرد.

درخشش دانش آموزان هشت بندی در آزمون سراسری ۹۸/ قبولی گسترده در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های دولتی با وجود محدودیت امکانات و نبود سهمیه+ اسامی

ادامه مطلب:  درخشش دانش آموزان هشت بندی در آزمون سراسری ۹۸/ قبولی گسترده در  دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های دولتی با وجود محدودیت امکانات و نبود سهمیه+ اسامی

دانش آموزان منطقه هشت بندی در سال های اخیر با وجود محدودیت امکانات و نبود سهمیه، در آزمون های سراسری حائز رتبه های برتر در سطح شهرستان میناب به ویژه تصاحب رشته های دانشگاه فرهنگیان بوده اند.

اجتماع بزرگ عاشورائیان در هشت بندی / تصاویر

ادامه مطلب: تصاویر اجتماع بزرگ عاشورائیان در هشتبندی هشت بندی هرمزگان

همزمان با عصر عاشورای حسینی مردم عزادار مناطق مختلف هشت بندی با اجتماع گسترده در صحن مسجد جامع این منطقه به سینه زنی و عزاداری در رثای مظلومیت فرزند رسول الله و یاران باوفایش در روز عاشورا پرداختند.

اجتماع بزرگ عاشوراییان در هشت بندی/ تصاویر

ادامه مطلب: اجتماع بزرگ عاشوراییان همزمان با عصر عاشورای حسینی سال 98 در هشتبندی هشت بندی هرمزگان

همزمان با عصر عاشورای حسینی مردم عزادار مناطق مختلف هشت بندی با اجتماع گسترده  در صحن مسجد جامع این منطقه به سینه زنی و عزاداری در رثای مظلومیت فرزند رسول الله و یاران باوفایش در روز عاشورا و شهادت آنها با لب تشنه پرداختند.

راهپیمایی دسته جات عزاداری همزمان با عاشورای حسینی در هشت بندی / تصاویر

ادامه مطلب: حرکت دسته جات عزاداری همزمان با عاشورای حسینی در منطقه هشتبندی هشت بندی هرمزگان

همزمان با عصر عاشورای حسینی دسته جات عزاداری با حرکت در خیابان های منتهی به صحن مسجد جامع هشت بندی به سینه زنی و عزاداری در رثای شهادت جانسوز سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران با وفایش پرداختند.

نماینده شرق استان: بخش توکهور-هشت بندی به شهرستان ارتقا می یابد

ادامه مطلب: ذوالقدر: وزارت کشور سریعا به عملکرد استانداری هرمزگان رسیدگی کند/ تقدیر از اقدام وزرای جهاد کشاورزی و صنعت در صدور مجوز صادرات گوجه فرنگی

نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در تبدیل توکهور-هشتبندی به بخش نقش موثری داشتم، گفت: بدنبال ارتقای بخش توکهور-هشتبندی به شهرستان هستیم که امیدواریم با پیگیری های انجام شده این امر محقق شود.

برگزاری همایش طبیب روحانی در هشت بندی/تصاویر

ادامه مطلب: 8bandi tabibrohani36

همایش طبیب روحانی ویژه تجلیل از علماء و روحانیون در هشت بندی برگزار شد.

با موافقت استاندار هرمزگان روستای هشت بندی دو از محدوده شهر هشت بندی تفکیک شد

ادامه مطلب: با موافقت استاندار هرمزگان شهر روستای هشتبندی دو از هر هشت بندی تفکیک شد

با موافقت استاندار هرمزگان و با تصویب در کارگروه امور ریربنایی روستای هشت بندی دو از شهر هشت بندی تفکیک شد.

آیین تجلیل از شهردار هشت بندی و دهیاران توکهور و هشت بندی/تصاویر

ادامه مطلب: آیین تجلیل از شهردار و دهیاران هشت بندی

آیین تجلیل از شهردار شعر شهت بندی و دهیاران بخش توکهور هشت بندی برگزار شد.

اخبار هرمزگان