جزئیات رهایی گروگان ۱۵ساله و دستگیری ۳ گروگانگیر در هرمزگان

رهایی گروگان ۱۵ساله و دستگیری ۳ گروگانگیر در هرمزگان

سردار جعفری از رهایی یگ گروگان ۱۵ ساله و دستگیری ۳ نفر از عاملان آدم ریایی در استان خبر داد.

کد خبر : 96138883        تاریخ انتشار :  شنبه, 09 آذر 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، سردار « غلامرضا جعفری » در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره گزارش آدم ربایی نوجوان 15 ساله اهل لارستان ساکن بندرعباس، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و از همان ابتدا احتمال ربایش با انگیزه اخاذی، تسویه حساب یا ارتکاب سایر جرائم دیگر متصور گردید.

 

وی افزود: پس از انجام تحقیقات میدانی از شهود و کسبه محل مشخص شد فقدانی پس از خرید از سوپر مارکت خارج و هیچکس هم شاهد صحنه ای مبنی بر ربایش وی نشده است.

 

سردار جعفری ادامه داد: با فاصله زمانی چند روزه از فقدان ، از ناحیه افراد ناشناس با خانواده فقدانی ارتباط برقرار که طی آنها آدم ربایان ادعای طلب از پدر فرد ربوده شده نموده و اعلام کرده اند که فرد ربوده شده به کشور های همسایه منتقل شده است.

 

فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: مأموران با اقدامات پلیسی و تلاش شبانه روزی مطلع شدند فرد ربوده شده توسط دو نفر در نقطه نامعلومی از کوهستان های بخش سرنی میناب که از مناطق اشرار خیز می باشد نگهداری می شود.

 

وی ادامه داد: پس از انجام تعقیب و مراقبت چند ساعته این دو متهم ، مشخص شد نامبردگان با یکدستگاه خودروی پراید در یک مسیر فرعی قصد دارند ربوده شده را به میناب منتقل کنند که طی عملیاتی غافلگیرانه در محور "میناب - رودان" خودرو متوقف و فرد ربوده شده که شرایط روحی و جسمی مناسبی نداشت از چنگال آدم ربایان آزاد شد.

 

سردار جعفری با تأکید بر اینکه با اعترافات متهمان طراح اصلی نقشه آدم ربایی شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شد، خاطرنشان کرد: اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری سایر همدستان به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار دارد./شبستان

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان