هشدار به شایعه سازان در هرمزگان/ معاون امنیتی استاندار: برخورد جدی با عاملان تولید و انتشار شایعات کذب در فضای مجازی

برخورد جدی با عاملان تولید و انتشار شایعات کذب در فضای مجازی

جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا هرمزگان تاکید کرد: با تولیدکنندگان و انتشار دهندگان شایعات و اخبار کذب که موجب تشویش اذهان عمومی در شرایط فعلی می شود برخورد جدی خواهد شد.

کد خبر : 96136132        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 27 اسفند 1398

 

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، سعید ناجی ظهر سه شنبه در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا استان، افزود: با افرادی که با روان مردم با انتشار اخبار و مطالب کذب بازی می‌کنند و موجب برهم خوردن نظم جامعه می‌شوند شدیداً برخورد خواهد شد و اجازه چنین فعالیت‌های در استان داده نخواهد شد.

 

وی با اشاره به آغاز فعالیت ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا استان، گفت: هرمزگان به دلیل شرایط خاص و توجه ویژه استاندار محترم در اولین روزهای شیوع این بیماری در جهان و بهمن ماه اقدام به راه اندازی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و استقرار تیم‌های غربالگری در مبادی ورودی به ویژه در بنادر و فرودگاه‌های استان کرد.

 

جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا استان با اشاره به نقش رسانه‌ها در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه، گفت: رسانه‌ها با انتشار اخبار صحیح و به موقع موجب افزایش اعتماد جامعه شوند تا مردم اخبار را از رسانه‌های معتبر کشور و استان دنبال کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: توجه مردم به اخبار رسانه‌های معتبر موجب کاهش شایعات و کوتاهی دست سودجویان در شرایط فعلی کشور می‌شود و این امر آگاه سازی بهتر جامعه و آرامش مردم در مدیریت بحران فعلی را به دنبال خواهد داشت./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان