تاکنون ۵۱ درصد از زندانیان هرمزگان به مرخصی اعزام شده اند

رئیس کل دادگستری هرمزگان خبر داد: تاکنون ۵۱ درصد از زندانیان هرمزگان به مرخصی اعزام شده اند

رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: بر اساس بخشنامه ریاست قوه قضائیه تا کنون ۵۱ درصد از زندانیان استان به مرخصی ویژه اعیاد رجبیه و نوروز اعزام شده اند و این روند همچنان ادامه دارد.

کد خبر : 96139579        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 20 اسفند 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: بر اساس بخشنامه ریاست قوه قضائیه تا کنون ۵۱ درصد از زندانیان استان به مرخصی ویژه اعیاد رجبیه و نوروز اعزام شده اند و این روند همچنان ادامه دارد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، علی صالحی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بر اساس بخشنامه ریاست قوه قضائیه تاکنون ۵۱ درصد از زندانیان استان به مرخصی ویژه اعیاد رجبیه و نوروز اعزام شده اند.

 

وی افزود: محاکم قضائی استان و اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی همکاری بسیار خوبی در اجرای این بخشنامه داشتند و مددجویانی که شرایط لازم را دارا بودند تا ۱۵ فروردین به مرخصی اعزام شدند و این روند همچنان ادامه دارد.

 

صالحی بیان داشت: کاهش رفتارهای پرخطر و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از مزیت‌های حضور مددجویان در کانون خانواده است که در اصلاح و تربیت آنان هم بسیار تأثیر گذار است.

 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان یادآور شد: مددجویانی که در برنامه‌های فرهنگی و تربیتی زندان حضور فعال دارند در اعطای تأسیسات نوین حقوقی در اولویت هستند./مهر

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان