دادی زاده:اعتبارات استانی کفاف خرابی های مدارس هرمزگان را نمی دهد/ تجهیز مدارس خیر ساز نیازمند ردیف اعتباری مستقل

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان: اعتبارات استانی کفاف خرابی های مدارس هرمزگان را نمی دهد

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان با انتقاد از نبود ردیف اعتبار برای تجهیز مدارس خیرساز، گفت: نباید مجبور شویم از رایانه، صندلی و دستگاه کپی مدارس دولتی بزنیم و به تجهیز مدارس دیگر بپردازیم.

کد خبر : 96137321        تاریخ انتشار :  شنبه, 02 آذر 1398

 

موسی دادی زاده صبح امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان، افزود: وسعت خرابی‌ها در برخی مدارس استان هرمزگان به حدی است که اعتبارات استانی کفاف نوسازی آن را نمی‌کند.

 

وی با بیان اینکه برای تأمین تجهیزات مدارس خیرساز با مشکل مواجه ایم، تصریح کرد: به دلیل عدم وجود ردیف اعتبارات در بودجه با مشکل در تجهیز و انشعابات آب و برق مدارس خیر ساز مواجه ایم، امیدوارم برای تجهیز چنین مدارسی چاره‌ای درست اندیشیده شود.

 

دادی زاده با اشاره به اینکه نباید مجبور شویم از رایانه، صندلی و دستگاه کپی مدارس دولتی بزنیم و به تجهیز مدارس دیگر بپردازیم، خاطرنشان کرد: از زمان حضور احمدی در نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان خدمات شایسته‌ای انجام‌شده و 100 مدرسه خیرساز شروع به ساخت کرده است.

وی با بیان اینکه دکتر هاشمی از نیروهای خدوم آموزش‌وپرورش است که به‌خوبی شرایط و چارچوب کار کردن در این دستگاه را درک می‌کند، اظهار کرد: امیدوارم شاهد هماهنگی مناسبی بین نوسازی مدارس و آموزش‌وپرورش در هرمزگان به وجود آید.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان