شناسایی و دستگیری قاتل متواری در هرمزگان

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان اعلام کرد: شناسایی و دستگیری قاتل متواری در هرمزگان

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش کارآگاهان جرائم جنایی پلیس آگاهی هرمزگان یک قاتل متواری در یک عملیات پیچیده پلیسی شناسایی و دستگیر شد.

کد خبر : 96139978        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 13 اسفند 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی» عبدالمجید کرمی پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره فوت مشکوک فردی در محله میامی روستای خورگو (واقع در ۶۰ کیلومتری محور بندرعباس –سیرجان)، موضوع به صورت ویژه در دستور کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی قرار گرفت.

 

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی به همراه بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس و کارشناسان بررسی صحنه جرم اداره تشخیص هویت به محل اعزام و در بازدید از اتاقکی انبار مانند از یک منزل روستایی در ارتفاعات کوهستانی محل، جسد پیرمردی ۶۸ ساله مشاهده کردند.

 

کرمی اظهار داشت: با توجه به وضعیت خاص فرهنگی و اجتماعی روستا، اهالی محل در بدو ورود از ارائه هرگونه اطلاعات در خصوص نحوه فوت متوفی خودداری نموده و موضوع فوت وی را حادثه، بیماری و یا سکته قلبی عنوان کردند که تحقیقات فنی و پلیسی و غیر محسوس توسط کارآگاهان آگاهی انجام شد.

 

این مسئول انتظامی استان یادآور شد: ضمن هماهنگی قضائی، محل اختفاء متهم متواری شناسایی ودستگیری این متهم در دستور کار ماموران گرفت و پس از تعقیب و مراقبت های ویژه و پس از حصول اطمینان از مخفی شدن متهم یاد شده در منطقه کوهستانی صعب العبورمنتهی به یکی از باغات اطرف روستا، در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم دستگیر و جهت تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

 

رئیس پلیس اگاهی استان هرمزگان خاطر نشان کرد: در بازجویی فنی بعمل آمده متهم به جرم خود معترف و پس از بازسازی صحنه قتل، با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان