ممنوعیت تردد غیربومیان به جزیره قشم / جزئیات تردد دریایی در بنادر مسافربری قشم اعلام شد

جزئیات تردد دریایی در بنادر مسافربری قشم اعلام شد/ممنوعیت تردد غیربومیان

جزئیات محدودیت های تردد دریایی در بنادر مسافربری قشم از روز چهارشنبه اعلام شد.

کد خبر : 96131825        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 13 اسفند 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، بنا بر اطلاعیه اداره بنادر و دریانوردی قشم، جهت پیشگیری و مقابله با بیماری‌های واگیردار، تا اطلاع ثانوی برنامه فعالیت دریایی در بنادر قشم به شرح ذیل است:

 

۱- ورود به قشم از طریق بندر شهید ذاکری، فقط برای شهروندان و ساکنین قشم، مقدور است و تا اطلاع ثانوی، ارائه خدمات به مسافرین، گردشگران و افراد غیر ساکن، ممنوع است.

 

۲- برای تردد به جزیره هرمز در ساعت ۷ صبح هر روز و فقط برای ساکنین جزیره هرمز، مقدور است و تا اطلاع ثانوی، ارائه خدمات به مسافرین، گردشگران و افراد غیر ساکن، ممنوع خواهد بود.

 

۳- برای تردد به جزیره لارک در ساعت ۸ صبح هر روز و فقط برای ساکنین جزیره لارک، مقدور و تا اطلاع ثانوی، ارائه خدمات به مسافرین، گردشگران و افراد غیر ساکن، ممنوع است.

 

۴- بندر لافت و پُل، ساعات فعالیت بصورت شبانه‌روزی و تا اطلاع ثانوی، به جز خودروهای حامل اقلام ضروری، مواد غذایی و مایحتاج مردم، ورود هر گونه خودرو به جزیره قشم از طریق بنادر لافت و پُل، ممنوع است.

 

۵- تا اطلاع ثانوی، فعالیت و تردد در اسکله‌های هنگام، کندالو، شیب‌دراز، طبل، سهیلی، گورزین، گوران و اسکله گردشگری لافت، ممنوع است.

 

۶- از فردا چهارشنبه ۱۴ اسفند، رفت و آمد دریایی بین بنادر شهید ذاکری در قشم و بندر شهید حقانی در بندرعباس و همچنین بندر پُل در شهرستان خمیر به بندر لافت در جزیره قشم، از ساعت ۶ صبح تا ۱۸ محدود خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان