پلمب ۸۱ باب سوئیت و منزل مبله شبانه غیر مجاز در هرمزگان

 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و پلمب۸۱ باب سوئیت و منزل مبله غیرمجاز در شهرهای بندر عباس و قشم طی ۷۲ ساعت گذشته خبر داد.

کد خبر : 96137897        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 27 اسفند 1398

 

به کزرش پایگاه خبری «هشت بندی»سردار غلامرضا جعفری ظهر امروز(۲۶ اسفندماه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به انتشار سریع و گسترش ویروس کرونا در کشور و به منظور جلوگیری از شیوع آن در سطح استان طرح تشدید مقابله با اجاره منازل مبله غیر مجاز با جدیت در دستور کارمأموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.پلمب ۸۱ باب سوئیت و منزل مبله شبانه غیر مجاز در هرمزگان

 

وی افزود: با وجود ابلاغ عدم پذیرش میهمان به کلیه مراکز اقامتی جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا متاسفانه تعدادی افراد سود جو با تبلیغ وسیع در سطح فضای مجازی و حقیقی اقدام به اجاره خانه های مبله به مسافران کرده اند.

 

این مقام انتظامی استان اظهار کرد: مأموران در اجرای مصوبات قرار گاه استانی مقابله با ویروس کرونا و هماهنگی قضائی با اجرای طرح نظارتی و ارتقاء امنیت اجتماعی در ۷۲ ساعت گذشته ۵۱ باب سوئیت و منزل مبله غیر مجاز در شهرستان بندرعباس و ۳۰ باب در شهرستان قشم را شناسایی و پلمب کردند.

 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به روند افزایشی شیوع ویروس کرونا در سطح استان، نیروی انتظامی با جدیت و اقتدار به صورت مستمر با اقدامات مجرمانه این افراد سودجو و فرصت طلب قاطعانه برخورد و آنها را به دستگاه قضائی معرفی می کند.

 

وی در پایان اضافه کرد: ضروری است شهروندان و مردم فهیم و قدرشناس استان هرگونه اخبار واطلاعات مرتبط با فعالیت های غیر مجاز اماکن اقامتی را ازطریق تلفن ۱۱۰ مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان